Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Податковою знижкою вже скористалися понад 3,5 тисячі мешканців Чернігівщини

Станом на початок серпня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 3,5 тисячі жителів Чернігівської області. До повернення з бюджету декларанти визначили 9,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
26.08.2021

Чотири мільярди гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини за січень-липень 2021 року

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-липня 2021 року надійшло 4 млрд грн від сплати податків і зборів, - повідомила начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
26.08.2021

Податкова знижка на оренду житла

Платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.
26.08.2021

Про обов’язок податкових агентів своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок на доходи фізичних осіб та військовий збір

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує про обов’язок податкових агентів своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.