"Еко-громада 2020"

ТУПИЧІВСЬКА ОТГ ПРИЙНЯЛА ЕКО-ЧЕЛЕНДЖ ВІД ДОБРЯНСЬКОЇ ОТГ #ЕКОgromada_2020 Суть акції привернути увагу до проблем навколишнього середовища. Погіршення стану лісів в Україні сьогодні є однією з найбільших екологічних проблем. Окрім того, що ми є чи не найбільшим експортером деревини в Європі, у зелених зонах регулярно працюють браконьєри, які вирубують кругляки та незаконно їх збувають. Експерти застерігають, якщо ставлення суспільства до лісу не зміниться, вже через декілька десятків років вони стануть рідкістю. Своєрідний челендж "Еко-громада 2020" Тупичівська ОТГ передає Городнянській ОТГ.

11:38 15.05.2020

Місячник по боротьбі з омелою

На території нашої громади омела біла завдає значної шкоди деревним рослинам, призводячи до зниження їх естетичної, фітомеліоративної функції, спричиняє швидке старіння і відмирання деревних порід.

12:25 21.04.2020

Соціальна програма «Муніципальна няня»

З 1 січня в Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей до трьох років.

14:58 20.05.2019