Кому можна подавати заяву на призначення субсидії з 1 грудня?

09.11.2022

З 1 грудня подати заяву на призначення субсидії можна до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади, ЦНАПу чи в електронній формі через портал «Дія», а також це можна буде зробити в будь-якому сервісному центрі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг призначають людям, які не можуть самостійно сплатити всю суму. Розмір виплат розраховують індивідуально для кожної сім’ї з огляду на її склад, сукупний дохід та розмір житлового приміщення.

Право на отримання субсидії мають:

• зареєстровані мешканці;
  • орендарі за наявності договору найму;
  • внутрішньо переміщені особи навіть без наявності договору найму.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області