Дата: від до Скинути

Про розвиток служби пробації в Україні, її роль у розбудові нової європейської держави, альтернативні види покарань, не пов’язані з позбавленням волі, та участь громади у процесі перевиховання та ресоціалізації порушників відомі люди України.

Пробація – це не пробачення, це реальна можливість виправитись для людини, яка покаялась у вчиненому. Альтернативний спосіб відбування покарання не «вириває» правопорушника із його звичного життя. До того ж підтримка громади, в якій він працює, є додатковим стимулом ставати кращим і не повторювати злочин. Таку думку висловила заслужена артистка України Ірма Вітовська-Ванца.

12:26 11.01.2021

Онлайн-нарада представників програми DOBRE

В рамках Протоколу про співробітництво, що укладений між Тупичівською сільською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE) щодо виконання Програми в Україні, 11 січня 2021 року відбулася онлайн-нарада представників програми DOBRE з представниками Тупичівської сільської ради з питань: порядку та способів комунікацій з представниками та партнерами Програми DOBRE; цілей та завдань, що стоять перед Тупичівською сільською радою; планування діяльності за поставленими завданнями перед громадою на найближчі півроку; поточного графіку заходів в громаді.

11:46 11.01.2021

Координаційна нарада з питань послуг (Програма «DOBRE»)

10 грудня 2020 року Лариса Шовкова, Тупичівська сільський голова, разом із спеціалістами за різними напрямами в діяльності сільської ради в рамках Протоколу про співробітництво, що укладений між Тупичівською сільською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE) щодо виконання Програми в Україні, взяли участь в онлайн-зустрічі з представниками програми DOBRE, а саме: Віталіною Старчик, координаторкою-програмною спеціалісткою; Максимом Бурдавіциним, експертом з послуг місцевого самоврядування; Олександром Муратовим, спеціалістом з послуг місцевого самоврядування;  Віталієм Юрківим, експертом з місцевого економічного розвитку, з метою проведення координаційної наради. Під час наради Ларисою Шовковою було презентовано інформацію про Тупичівську територіальну громаду, а відповідні експерти програми DOBRE презентували перші два компоненти програми:

15:46 10.12.2020

ТОП запитань про розподіл газу

Пройшов майже рік, відколи в Україні розділили платежі за газ як товар та його доставку (розподіл). За цей час у ЗМІ було опубліковано десятки чи й навіть сотні статей, знято сюжетів, але й досі іноді у побутових розмовах споживачі, які використовують газ, говорять – чому я маю платити за доставку?

08:39 07.12.2020

В Городнянському районі змінено рівень епідемічної безпеки!

Згідно Протоколу № 33 позачергового засідання Державної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.09.2020, встановлено з 00:00 години 28 вересня 2020р. «жовтий» рівень епідемічної безпеки поширення СOVID-19  в Городнянському районі.

14:57 25.09.2020

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тупичівської сільської ради повідомляє

На підставі рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області (протокол № 02 від 23.09.2020 року) переможцем конкурсу визнано вчителя Комунального закладу «Тупичівський ліцей» Зубова Костянтина Івановича, як такого, що успішно пройшов всі етапи конкурсного відбору.

15:56 24.09.2020

Соціальна громада

17 вересня 2020 року, в межах виконання Договору, Тупичівська сільська рада отримала меблі  для організації роботи працівників  з питань соціального захисту населення та фахівців із соціальної роботи.

14:29 21.09.2020