A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тупичівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Тариф «Твій газ На Зиму» заморожено

Анонсований у квітні тариф «Твій газ На зиму» (торік акція «Твоя Енергонезалежність») у цьому сезоні запущений не буде. Причина «заморожування» тарифу — стрімке зростання вартості природного газу як в Україні, так і в Європі.

16:14 17.06.2021

Конкурс на посаду директора Комунального закладу «Вихвостівська гімназія»

На підставі рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Вихвостівська гімназія» Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області (протокол № 03 від 11.06.2021 року) переможцем конкурсу визнано заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя хімії Комунального закладу «Вихвостівська гімназія» Силенка Миколу Івановича, як такого, що успішно пройшов всі етапи конкурсного відбору.

14:53 14.06.2021

Повідомляє Управління СБ України в Чернігівській області

На Чернігівщині СБУ викрила незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Чернігівської області, який незаконно зберігав вогнепальну зброю та боєприпаси.

15:41 27.05.2021

Отримав послугу – залиш відгук!

Друзі, хочемо нагадати, що у всіх підпорядкованих  територіальних підрозділах УДМС у Чернігівській області, а також у Паспортному сервісі, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 51- а, ви маєте можливість оцінити якість наданих адміністративних послуг.

10:04 26.05.2021

Готуємося до літніх канікул завчасно!

А літо вже скоро! І літні канікули не за горами! Плануючи відпочинок, радимо завчасно потурбуватися про наявність паспорту для виїзду за кордон, у вас та ваших дітей, а також перевірити їх терміни дії, оскільки це є однією із умов для успішного перетину кордону.

11:47 19.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора