A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тупичівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Мери закликали керівництво держави збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

25 лютого відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, на якому виступили члени Правління Асоціації міст України. Чернігівщину представили мери Чернігова, Ніжина та Городні.

14:18 02.03.2021

Вебінар на тему: «Актуальні питання з податкового законодавства»

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

12:49 18.02.2021

Відеозапис проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Тупичівської сільської ради.

Відеозапис проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Тупичівської сільської ради.

15:02 16.02.2021

Протидія торгівлі людьми

Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми. Сучасне рабство – серйозне порушення прав людини. Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян.

11:23 10.02.2021

Готуємося до ЗНО-2021

Нагадуємо, що з 01 лютого 2021 року розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, яка триватиме до 05 березня 2021 року https://bit.ly/3pGhbal

09:05 05.02.2021

Про розвиток служби пробації в Україні, її роль у розбудові нової європейської держави, альтернативні види покарань, не пов’язані з позбавленням волі, та участь громади у процесі перевиховання та ресоціалізації порушників відомі люди України.

Пробація – це не пробачення, це реальна можливість виправитись для людини, яка покаялась у вчиненому. Альтернативний спосіб відбування покарання не «вириває» правопорушника із його звичного життя. До того ж підтримка громади, в якій він працює, є додатковим стимулом ставати кращим і не повторювати злочин. Таку думку висловила заслужена артистка України Ірма Вітовська-Ванца.

12:26 11.01.2021

Онлайн-нарада представників програми DOBRE

В рамках Протоколу про співробітництво, що укладений між Тупичівською сільською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE) щодо виконання Програми в Україні, 11 січня 2021 року відбулася онлайн-нарада представників програми DOBRE з представниками Тупичівської сільської ради з питань: порядку та способів комунікацій з представниками та партнерами Програми DOBRE; цілей та завдань, що стоять перед Тупичівською сільською радою; планування діяльності за поставленими завданнями перед громадою на найближчі півроку; поточного графіку заходів в громаді.

11:46 11.01.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора