Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Олійник Людмила Борисівна

Начальник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, ЖКГ

Освіта

Неповна вища

Опис повноважень

 1. Вживає заходів, разом з іншими уповноваженими органами, відповідно до закону, спрямованих на раціональне використання земель комунальної власності.
 2. Взаємодіє з постійними комісіями сільської ради, підприємствами, установами, організаціями та громадськими об’єднаннями з питань земельних відносин.
 3. Видає довідки (інформацію) щодо земельних ділянок, а також викопіювання з картографічних матеріалів.
 4. Вносить пропозиції виконавчим органам місцевого самоврядування щодо необхідності розроблення, внесення змін до містобудівної документації на місцевому рівні (генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території).
 5. Готує за участю спеціаліста відділу, матеріали для передачі до правоохоронних та судових органів, структурних підрозділів сільської ради з метою усунення порушених прав сільської ради у сфері земельного законодавства.
 6. Готує посадові інструкції працівників відділу.
 7. Забезпечує виконання покладених на відділ завдань, спрямованих на реалізацію земельної реформи, охорони та раціонального використання земель.
 8. Забезпечує контроль за виконанням землекористувачами рішень сільської ради стосовно оформлення документів на право користування, та володіння земельними ділянками комунальної власності.
 9. Забезпечує належне ведення діловодства, схоронність документації і майна.
 10. Здійснює аналіз ефективного використання земельних ресурсів громади.
 11. Здійснює загальне керівництво діяльністю відділу, та несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань, розподіляє обов’язки між посадовою особою відділу, організовує, координує та контролює її роботу, аналізує стан виконавської дисципліни у відділі.
 12. Здійснює інші повноваження в сфері земельних відносин, віднесені до компетенції виконавчих органів сільської ради.
 13. Здійснює на території сільської ради облік і звітність, як державну так і відомчу, у сфері регулювання земельних відносин.
 14. Здійснює особистий прийом юридичних та фізичних осіб, проводить роз’яснювальну роботу з питань земельних відносин, опрацьовує, у встановлені строки скарги, листи, клопотання, заяви органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, громадян та готує за ними відповіді.
 15. Здійснює самоврядний контроль за використанням та охороною земель комунальної власності сіл відповідно до положення.
 16. Організовує роботу разом з юристом сільської ради, щодо підготовки договорів купівлі-продажу земельних ділянок та забезпечує їх укладення.
 17. Організовує роботу щодо підготовки проведення земельних торгів (аукціонів) на набуття прав юридичними та фізичними особами на землю.
 18. Організовує виконує та здійснює контроль за підготовкою проектів рішень сільської ради, виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови та інших розпорядчих документів з питань регулювання земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища.
 19. Підтримує в трудовому колективі відділу відносини, що зумовлюють атмосферу творчої, порядної співпраці та трудової дисципліни.
 20. Планує роботу відділу.
 21. Постійно вдосконалює організацію своєї роботи і підвищує професійну кваліфікацію.
 22. Приймає участь у підготовці місцевих програм використання та охорони земель комунальної власності.
 23. Приймає участь у засіданнях комісії з розгляду земельних спорів у межах сільської ради, що відносяться до повноважень відділу.
 24. Приймає участь у вирішенні земельних спорів у межах сільської ради щодо меж земельних ділянок, що знаходяться у власності та користуванні громадян, і додержання громадянами правил добросусідства.
 25. Приймає участь у заходах щодо забезпечення надходження коштів до місцевого бюджету від використання земельних ділянок комунальної власності сільської ради, що надані в користування на умовах оренди та від продажу земельних ділянок.
 26. Приймає участь у підготовці інформації для розгляду комісією з питань визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам.
 27. Розглядає пропозиції, заяви, скарги громадян, надає роз’яснення, веде прийом громадян з питань, що належать до компетенції відділу.
 28. Надає сільському голові пропозиції щодо заохочення та нагородження посадових осіб відділу.
 29. Виконує окремі завдання за дорученням сільського голови та виконавчого комітету.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше