Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Шпак Богдана Олексіївна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності (головний бухгалтер)

Освіта

Вища

Опис повноважень

 1. Здійснює аналіз фінансово-господарської діяльності з метою виявлення резервів, запобігання втратам. Систематизує та забезпечує зберігання документів бухгалтерського обліку та звітності.
 2. Здійснює ведення головної книги.
 3. Здійснює ведення книг доходів та видатків.
 4. Здійснює облік грошових надходжень, товарно - матеріальних цінностей, забезпечує контроль за правильним використанням коштів у відповідності з цільовим призначенням згідно затверджених кошторисів витрат.
 5. Здійснює підготовку проектів розпоряджень сільського голови, проектів рішень сесії сільської ради та виконавчого комітету та додатків до них щодо складання та виконання бюджету;
 6. Відповідає за збереження бухгалтерських документів, оформлення їх відповідно до встановленого порядку та передає їх до архіву.
 7. Відповідає за організацію та проведення засідань постійної комісії сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та економічної реформи.
 8. Відповідає за розміщення інформації з питань бюджету на офіційному сайті Тупичівської сільської ради.
 9. Забезпечує ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність Україні», з урахуванням особливостей діяльності сільської ради і технології ведення обліку даних.
 10. Забезпечує складання достовірної фінансової та статистичної звітності на підставі первинних документів та подання їх у відповідні органи в установленні терміни, використання фонду оплати праці, дотримання встановлених правил та розрахунків і платіжних зобов’язань, списання у встановлені терміни заборгованості
 11. Забезпечує • у межах своїх повноважень виконання законів України, постанов Верховної ради України, Кабінету Міністерства України, Указів, розпоряджень Президента України, постанов та інструктивних матеріалів Міністерства фінансів України та інших Міністерств та відомств
 12. Координує та здійснює контроль за нарахування заробітної плати згідно штатних розписів сільської ради.
 13. Планує та розробляє сільський бюджет, поточні плани асигнувань на утримання установ сільської ради, складає кошторис витрат, розраховує та організовує їх фінансування, готує бюджетну пропозицію на наступний рік.
 14. Розподіляє обов'язки між працівниками, очолює та контролює їх роботу.
 15. Звітує на засіданні виконавчого комітету сільської ради та сесії сільської ради про стан виконання сільського бюджету.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше