A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тупичівська громада
Чернігівська область, Городнянський район

Структурні підрозділи Тупичівської сільської ради

П.І.Б.

Посада

Контактні телефони

Дні та години прийому громадян

Апарат сільської ради (org.trada@gmail.com)

Шегай Наталія Миколаївна

спеціаліст І категорії - юрист

+38-046-453-52-75

lawyer.trada@gmail.com

робочі дні

900-1200

Олійник Людмила Борисівна

Спеціаліст І категорії - землевпорядник

(04645) 3-52-73,

+38-067-661-04-97

land.trada@gmail.com

Понеділок, Середа

900-1200

Аніщенко Олександра Олександрівна

спеціаліст-землевпорядник

(04645) 3-52-73

Понеділок, Середа

900-1200

Анопрієнко Тетяна Василівна

діловод

с. Тупичів

(04645) 3-52-75,

+38-098-460-92-44

робочі дні

900-1200

Родинченко Валентина Володимирівна

діловод

с. Бурівка, с. Безиків

(04645) 3-37-19,

+38-068-069-81-10

sobu.trada@gmail.com

робочі дні

900-1200

Орел Світлана Миколаївна

діловод

с. Великий Листвен

(04645) 3-33-43,

+38-068-319-61-25

sovl.trada@gmail.com

робочі дні

900-1200

Нечепуренко Зіна Петрівна

паспортист (фахівець з реєстрації фізичних осіб)

(04645) 3-52-73,

+38-066-984-81-46

Вівторок, Середа

900-1200;

Четвер – після 1400

Павлусенко Володимир Володимирович

спеціаліст І категорії з інформаційних технологій

+38-097-466-63-37

робочі дні

900-1200

Воробей Михайло Миколайович

фахівець з інформаційних технологій

 

робочі дні

900-1200

Якуш Олена Валентинівна

фахівець з соціальної роботи

(04645) 3-52-33

робочі дні

900-1200

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Кравець Наталія Іванівна

Начальник відділу (головний бухгалтер)

(04645) 3-52-73,

+38-097-320-85-69

Понеділок, Середа

900-1200

Шабовта Олена Василівна

спеціаліст І категорії - бухгалтер

(04645) 3-52-73

Понеділок, Середа

900-1200

Хом’як Світлана Єгорівна

спеціаліст І категорії - бухгалтер

(04645) 3-52-73

Понеділок, Середа

900-1200

Жукотська Алла Олександрівна

спеціаліст І категорії - бухгалтер

(04645) 3-52-73

Понеділок, Середа

900-1200

Коритько Тетяна Володимирівна

касир

 

Понеділок, Середа

900-1200

Відділ фінансової роботи

Іващенко Алла Михайлівна

завідувач сектору фінансової роботи

(04645) 3-52-73

Понеділок, Середа

900-1200

Телеш Руслана Анатоліївна

спеціаліст І категорії з планування доходів та аналізу виконання бюджету

(04645) 3-52-73

Понеділок, Середа

900-1200

Відділ освіти, культури, молоді та спорту (okms.trada@gmail.com)

Акрент Ірина Вікторівна

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

(04645) 3-52-33

+380-97-154-78-71

 okms.trada@gmail.com

робочі дні

900-1200

Аніщенко Оксана Анатоліївна  Спеціаліст І категорії (04645) 3-52-33

робочі дні

900-1200

Лузан Ольга Василівна Спеціаліст І категорії (04645) 3-52-33

робочі дні

900-1200

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора