Інформація державних органів

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

У першому кварталі 2021 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено більше 1,8 млрд грн податків і зборів, що становить близько 55 відс. загальної суми надходжень.

12:40:55 30.04.2021

Будьте уважними при сплаті податків!

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що з січня 2021 року діють нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, єдиного соціального внеску по Чернігівській області.

12:16:09 30.04.2021

Увага! До завершення кампанії декларування доходів громадян, одержаних у 2020 році залишилося 2 дні

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу громадян, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи, що останній день її подання – 30 квітня 2021 року.

12:28:18 29.04.2021

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали протягом першого кварталу понад 1,6 млрд гривень податків

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-березні 2021 року надійшло 1,6 млрд грн від сплати податків і зборів. Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС в Чернігівській області.

12:26:10 29.04.2021

Розпочато VII тур відбору кандидатів для участі в програмі тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль

Державний центр зайнятості в рамках виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль (далі - Угода) та Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (далі - Протокол) повідомляє, що розпочато VII тур відбору кандидатів для участі в програмі тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль.

16:25:34 26.04.2021

Майже 4,8 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску надійшло до бюджетів від платників Чернігівщини

Протягом кварталу до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено понад 3,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Рівень надходжень минулого року перевищено майже на 23 відс. або на 636 млн гривень.

15:19:44 26.04.2021