Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, ЖКГ Тупичівської сільської ради

15.02.2022

Апарат виконавчого комітету Тупичівської сільської ради, відповідно до розпорядження сільського голови № 11-к/тр від 14.02.2022 року, 15 лютого 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, ЖКГ Тупичівської сільської ради.

Вимоги до претендента:

• громадянство України;
  • наявність  вищої освіти не нижче  спеціаліста;
  • креативність, комунікабельність;
  • знання чинного законодавства, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння  персональним ком’ютером на середньому рівні;
  • знання основ діловодства.

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Письмова заява про участь у конкурсі;
  2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;
  3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  4. Фотокартка розміром (4 х 6 см) ;
  5. Копія паспорта громадянина України;
  6. Копія реєстраційної картки платника податків;
  7. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (при наявності);
  8. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);
  10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються кадровою службою сільської ради.

Термін та адреса прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, з 15.02.2022 р. до 17.03.2022 р. включно, з 09.00 до 17.00 в робочі дні за адресою: Тупичівська сільська рада, вул. Чернігівська, 75, с. Тупичів Чернігівського району Чернігівської області, тел.: (04645)3-52-75.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі