Відкрито набір на посаду  начальника відділення поштового  зв'язку у с.Тупичів Чернігівського району Чернігівської області.

ОГОЛОШЕННЯ

Чернігівська  Дирекція  АТ "Укрпошта " запрошує приєднатися до команди одного з найбільших  роботодавців  в Україні.

Відкрито набір на посаду  начальника відділення поштового  зв'язку у с.Тупичів Чернігівського району Чернігівської області.

Обов'язки:

- надання поштових  та фінансових послуг; прийом та вручення  поштових  відправлень;

- прийом та виплата грошових  переказів;

- виплата пенсій та ін.

Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування;  графік роботи 8.00 - 17.00 вт. – сб. ; заробітна плата - (оклад 6780 грн+премія 50%).

Рекрутер: Світлана тел. (050)360 0396