Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вас хвилює питання, чи зараховується період безробіття до страхового стажу для нарахування пенсії? Відповідаємо.

Інформація державних органів
16.02.2022

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

 

 

Вас хвилює питання, чи зараховується період безробіття до страхового стажу для нарахування пенсії? Відповідаємо.

 

Як зазначено у ст. 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” ( https://is.gd/8zE0KG ), страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

 

До страхового стажу зараховується період, протягом якого особа, яка підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття,

  • отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності); 
  • допомогу по частковому безробіттю; 
  • допомогу по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України; 
  • матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації.

                                                                                        Обласний центр зайнятості, т 678-675

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше