Побудовано на платформі

До уваги депутатів Тупичівської сільської ради

08.02.2022

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ глави 1 Регламенту  Тупичівської сільської ради 8 скликання, розпорядження сільського голови  № 10 від 08.02.2022 року скликається  17 чергова сесія Тупичівської сільської ради 8 скликання.

Пленарне засідання 17 чергової сесії Тупичівської сільської ради 8 скликання відбудеться у середу, 23 лютого 2022 року о 10 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тупичівської сільської ради.
  2. Про внесення змін до Програм та Положень.
  3. Про затвердження Програм та Положень.
  4. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2021 рік.
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови з фінансових питань.
  6. Земельні питання.
  7. Інші питання.