«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Анонс події
03.08.2022

Інформуємо, що забіг, присвячений Дню пам'яті захисників України, які загинули

в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»  2022 в Україні,

враховуючи умови воєнного стану, буде проходити онлайн.

Всі учасники можуть безкоштовно зареєструватись у формі за посиланням:

Заявки для участі будуть прийматися до 19  вересня 2022 р.

Учаснику необхідно:

- визначити дистанцію 2, 5 або 10 км, обрати ім’я загиблого Героя;

- отримати на електронну пошту та роздрукувати свій номер;

- пробігти визначену дистанцію з 24 серпня по 25 вересня.

Основні заходи забігу будуть проходити 27 серпня. В Києві на Трухановому острові 27 серпня будуть позначені дистанції, старт,  фініш, створено флеш зону для фотографування.

Патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ” - традиція щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів. Забіг проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України. Забіг є  можливістю пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, подякувати та підтримати близьких наших Героїв, об’єднання ветеранів та діючих  військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті Героїв.

Символ забігу

Воїн-янгол ( Загиблі воїни – янголи, які оберігають нас з неба), жовто-блакитна стрічка, яку бігун перетинає в русі - символ України, за яку воїн загинув.

“Шаную воїнів, біжу за Героїв України” - спонукає ставитись з повагою до живих та не забувати загиблих.

Символ забігу