Обговорення бюджету громади на 2022 рік!

Анонс події
📢‼️Шановні жителі Тупичівської громади!

👋Запрошуємо зустрітися завтра, 13 жовтня, в с.Тупичів на ринковій площі, з 9:00 до 12:00 для обговорення бюджету громади на 2022 рік.
На зустрічі будуть представники Тупичівської сільської ради та аналітик програми DOBRE, Микола Орлов.

"Під лежачий камінь вода не тече" - говорить народне прислів'я, про це треба пам'ятати кожному з нас. Для того щоб громада розвивалася, не достатньо дій лише органів влади, потрібна і участь громадян.

❗Тому, прийдіть  і висловіть свою думку щодо бюджету Тупичівської ТГ на 2022 рік!
Від вас також залежить розвиток нашої громади і що активнішими ви будете, то більше потреб ми зможемо задовольнити.
Ваша думка важлива!

✏️✉️Також пропозиції до бюджету громади можна надсилати на електронну адресу: buh.trada@gmail.com з поміткою "Пропозиції до бюджету", або подати у письмовій формі за адресою с.Тупичів, вул. Чернігівська, 75, діловоду Тупичівської сільської ради.
 Ще можете скористатися посиланням та подати електронну пропозицію до бюджету громади на наступний рік:
Завантажити брошуру "Бюджет для громадян 2021" можна тут

Будьте активними!

Проєкт реалізується в рамках Програми " Децентралізації приносить кращі результати та ефективність", #DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз ( Global Communities)  (USAID)