Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Чернігівська область з 30 жовтня в "червоній" зоні!

Новина
28.10.2021

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про встановлення «червоного» рівня епіднебезпеки з 30 жовтня для Чернігівської області, а також Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської та Хмельницької.

 

За словами Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, в областях, що потрапили до «червоної» зони, перевищені два індикатори: кількість виявлених випадків захворювання за добу та кількість госпіталізованих за тиждень.

 

— Епідемічна ситуація на Чернігівщині складна. Наразі на COVID-19 в області хворіє 7006 людей, із них госпіталізовано з ускладненнями майже 1300. Посилення протиепідемічних заходів, збільшення темпів вакцинації та кількості тестувань — можуть покращити ситуацію, — зауважив В’ячеслав Чаус та вкотре наголосив, що від тяжкого перебігу хвороби рятує вакцинація. Нині ж в регіоні 97% госпіталізованих з COVID-19 є невакцинованими. Щеплення є дієвим засобом боротьби з коронавірусом, щоб максимально швидко вакцинувати людей — додатково ще відкрито центри щеплень в Чернігові та Ніжині, в інших – подовжено години роботи.

 

Також очільник ОДА зазначив, що введення «червоного» рівня епіднебезпеки знизить навантаження на лікувальну мережу області.

 

Нагадуємо, що при запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі обмеження «помаранчевого» рівня, а також забороняється:

 

• робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

 

• робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

 

• робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

 

• робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

 

• проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

 

• робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеознімання.

 

У «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

 

При «червоному » рівні епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають «зелений» COVID-сертифікат.

 

Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за наявності «зеленого» COVID-сертифікату у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше