Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

"Активна, спортивна та здорова громада"

Новина
20.12.2021
У ході реалізації проєкту "Активна, спортивна та здорова громада" - впровадження та розбудова мережі спортивних майданчиків на території Тупичівської територіальної громади із забезпеченням залучення широкого кола громадськості" у селах: Вихвостів (вул. Зої Космодем'янської, 4), Тупичів (вул. Чернігівська, 40) та Бурівка (вул. Центральна, 27) встановлено нові спортивні майданчики.
 Нарешті з'явилася належна спортивна інфраструктура і тепер діти та молодь мають змогу проявити свою активність, займатися спортом та покращувати своє здоров’я.
Проєкт реалізовано в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше