"Активна, спортивна та здорова громада"
Новина
У ході реалізації проєкту "Активна, спортивна та здорова громада" - впровадження та розбудова мережі спортивних майданчиків на території Тупичівської територіальної громади із забезпеченням залучення широкого кола громадськості" у селах: Вихвостів (вул. Зої Космодем'янської, 4), Тупичів (вул. Чернігівська, 40) та Бурівка (вул. Центральна, 27) встановлено нові спортивні майданчики.
Нарешті з'явилася належна спортивна інфраструктура і тепер діти та молодь мають змогу проявити свою активність, займатися спортом та покращувати своє здоров’я.
Проєкт реалізовано в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
![](/storage/news/galleries/7a298479399e334c63a0f29067470b7b.jpg)
![](/storage/news/galleries/9830cb9ee7480374ef205a01114c3c0d.jpg)
![](/storage/news/galleries/93a50469561af87ad97a309362e3d5bb.jpg)
![](/storage/news/galleries/b124ad510ff6d49a4d44338112a6842d.jpg)
![](/storage/news/galleries/ee0bd6eea9c017a23242dfcf396b3894.jpg)
![](/storage/news/galleries/e522d29962a5d6f7889ffdf8e1726826.jpg)