Конкурс на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу «Вихвостівська гімназія» Городнянського району Чернігівської області

Дата: 04.06.2021 14:48

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тупичівської сільської ради повідомляє.

Відповідно до протоколу № 2 від 04.06.2021р. конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Вихвостівська гімназія» Городнянського району Чернігівської області прийнято рішення про допущення до участі у конкурсному відборі та складання іспиту Силенка Миколи Івановича, заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя хімії Комунального закладу «Вихвостівська гімназія» Тупичівської сільської ради.

Дата проведення іспиту: 11 червня 2021 року о 10:00 у приміщенні Тупичівської сільської ради, що знаходиться за адресою Чернігівська обл., Городнянський р-н, с. Тупичів, вул. Чернігівська,75.