ОНЛАЙН ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 28.05.2021 16:35

ГОРОДНЯНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ Чернігівського ОЦЗ пропонує  онлайн профорієнтацію від служби зайнятості

Послуги служби зайнятості стають ще доступнішими. Якщо Ви плануєте свій професійний шлях або не можете визначитися з вибором професії, у нагоді стане онлайн-платформа державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар'єри та  веб-базована платформа «Моя професія: консультаційна мережа».

Вони створені з метою безкоштовного надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості. Скористатися може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та навичок.

В Інтернеті онлайн-платформу державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри можна знайти на сайті державної служби зайнятості за адресою - www.profi.dcz.gov.ua. Веб-базована платформа «Моя професія: консультаційна мережа» розташована за адресою: http://myprofession.com.ua/.

Фахівці Городнянської філії Чернігівського обласного центру зайнятості допоможуть Вам зареєструватися на цих платформах та нададуть професійну консультацію за результатами тестувань.

Довідки за телефоном +380 46 452 1519

Отже, проходьте тестування та дізнайтеся про себе більше!