Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Дата: 06.05.2021 15:16

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, розпорядження Тупичівського сільського голови № 65-к від 05.05.2021 року «Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», 06.05.2021 розпочато перевірку достовірності відомостей, щодо застосування заборон, передбаченої частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», стосовно:

Дякин Роман Олегович

Спеціаліст І категорії юрист загального відділу Тупичівської сільської ради

Нечепуренко Зінаїда Петрівна

Спеціаліст І категорії з реєстрації місця проживання фізичних осіб загального відділу Тупичівської сільської ради