Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польовихробіт

Дата: 09.04.2021 12:48

Щонайменше 700 безробітних області підвищать свою кваліфікацію, аби бути затребуваними роботодавцями з початком весняно-польових робіт.Про це повідомив начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Сергій Заровний. За його словами, наразі навчанням охоплено 60 шукачів роботи з різних куточків області.

Безробітні безкоштовно підвищують кваліфікацію на курсах цільового призначення, які організовуються Сумським та Рівненським центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямами, а саме: «Технології підготовки посівних площ та особливості вирощування зернових культур», «Сучасні технології використання мінеральних добрив, пестицидів та методи боротьби зі шкідниками», «Технологічні особливості вирощування лісових культур та догляд за ними у сучасних умовах»,«Безпечне ведення робіт водіями і трактористами-машиністами сільськогосподарського виробництва на підприємствах сільськогосподарської галузі» тощо.

Городнянська районна філія  також проводить підвищення кваліфікації шляхом стажування. Зокрема, перед початком робіт підвищили кваліфікацію 19 безробітних.