Вебінар на тему: «Актуальні питання з податкового законодавства»

Дата: 18.02.2021 12:49

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

В зв’язку з цим 25 лютого з 11.00 до 12.00 відбудеться вебінар на тему: «Актуальні питання з податкового законодавства», за участі представників ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті актуальні зміни з наступних питань:

•  Кампанія декларування доходів за 2020 рік;
  • Як взяти довідку про доходи через електронний кабінет платника податків;
  • Актуальні питання про застосування РРО тощо.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=hMkSZ2dE_I0  у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.