A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тупичівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Дата: 02.02.2021 16:26
Кількість переглядів: 465

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 02.02.2021 р.                                         с. Тупичів                                                        № 11-к.

Про проведення перевірки, передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №1025-р:

1. Провести у Тупичівській сільській раді перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб Тупичівської сільської ради, визнавши днем початку перевірки 03.02.2021 року.

2. Визначити керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Феськовець Ганну Олександрівну відповідальним за проведення перевірки щодо посадових осіб місцевого самоврядування, що підлягають перевірці.

3. Керуючому справами  виконавчого комітету Феськовець Г.О. забезпечити ознайомлення із цим розпорядженням посадових осіб сільської ради, що підлягають перевірці:                                                              

  - Анопрієнко Тетяну Василівну – начальника загального відділу Тупичівської сільської ради.

- Чугай Зою Миколаївну – начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Тупичівської сільської ради.

4. Посадовим особам місцевого самоврядування, стосовно яких здійснюється перевірка, у встановлений Законом термін подати власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною 3 або 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», та про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони, передбачених частинами 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №563, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копію трудової книжки, копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, а також, копію паспорта громадянина України.

5. Попередити посадових осіб місцевого самоврядування, стосовно яких здійснюється перевірка, про те, що неподання ними заяви, зазначеної у пункті 4 цього розпорядження , або повідомлення ними у заяві про застосування до них заборони, визначеної частиною 3 або 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», є підставою для звільнення із займаної посади.

6. Керуючому справами виконавчого комітету Феськовець Г.О. забезпечити оприлюднення цього розпорядження  на офіційному сайті  сільської ради.

7. Контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

 

           Сільський голова                                                                 Лариса ШОВКОВА

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до
Закону України «Про очищення влади»

03.02.2021 року   в Тупичівській сільській раді Городнянського району Чернігівської області    

розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

Анопрієнко Тетяни Василівни
 

начальника загального відділу Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області
                                    

Чугай Зої Миколаївни

начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Тупичівської сільської ради

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора