Онлайн-нарада представників програми DOBRE

Дата: 11.01.2021 11:46

В рамках Протоколу про співробітництво, що укладений між Тупичівською сільською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE) щодо виконання Програми в Україні, 11 січня 2021 року відбулася онлайн-нарада представників програми DOBRE з представниками Тупичівської сільської ради з питань: порядку та способів комунікацій з представниками та партнерами Програми DOBRE; цілей та завдань, що стоять перед Тупичівською сільською радою; планування діяльності за поставленими завданнями перед громадою на найближчі півроку; поточного графіку заходів в громаді.

Також відбулося обговорення щодо формування робочої групи з місцевого економічного розвитку.