На Чернігівщині податковою знижкою скористалися понад 4 тисячі громадян

Дата: 18.12.2020 10:03

Протягом 11 місяців поточного року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали 4,2 тисячі мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету понад 10,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Найбільшу кількість декларацій подано з метою отримання  податкової знижки за навчання, а саме 3,6 тисяч декларацій, задекларована до повернення сума становить 9,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік протягом поточного року з бюджету повернуто 9,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб майже 4 тис громадян.

Звертаємо увагу, що останній день подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік для громадян, які мають право на податкову знижку, 31 грудня 2020 року (включно).

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області