Координаційна нарада з питань послуг (Програма «DOBRE»)

Дата: 10.12.2020 15:46

10 грудня 2020 року Лариса Шовкова, Тупичівська сільський голова, разом із спеціалістами за різними напрямами в діяльності сільської ради в рамках Протоколу про співробітництво, що укладений між Тупичівською сільською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE) щодо виконання Програми в Україні, взяли участь в онлайн-зустрічі з представниками програми DOBRE, а саме: Віталіною Старчик, координаторкою-програмною спеціалісткою; Максимом Бурдавіциним, експертом з послуг місцевого самоврядування; Олександром Муратовим, спеціалістом з послуг місцевого самоврядування;  Віталієм Юрківим, експертом з місцевого економічного розвитку, з метою проведення координаційної наради.

Під час наради Ларисою Шовковою було презентовано інформацію про Тупичівську територіальну громаду, а відповідні експерти програми DOBRE презентували перші два компоненти програми:

- Компонент SDIP (послуги, що надаються органами місцевого самоврядування населенню);

- Компонент LED (місцевий економічний розвиток).

Після презентацій відбулося попереднє обговорення напрямків співпраці і можливостей з розвитку громади у зазначених компонентах.