A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тупичівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу

Дата: 23.11.2020 15:29
Кількість переглядів: 243

Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням

сільського голови 

№ 29-к від 23.11.2020р.

 

Оголошення про проведення конкурсу

Тупичівська сільська рада Городнянського району Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади :

начальника фінансового відділу Тупичівської сільської ради.

 

 

До участі у конкурсі запрошуються

 

На посаду начальника фінансового відділу Тупичівської сільської ради - громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, які досконало володіють державною мовою, які мають навички роботи з комп’ютерною технікою, зі стажем роботи в органах місцевого самоврядування не менше двох років. 

До конкурсної комісії необхідно подати заяву, особову картку (форма П-2ДС), копію документа про освіту, копії паспорта та військового квитка (для військовозобов’язаних), копію реєстраційного номера облікової картки платника податків, 2 фотокартки (4х6 см).

Також особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за минулий рік шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається головним бухгалтером сільської ради .

 

Термін подання документів: 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті сільської ради (по 22.12.2020 року включно).

 

Адреса: вул. Чернігівська,75, село Тупичів, Городнянського району, Чернігівської області

  

Телефон для довідок: +380 (4645) 35275


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора