A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тупичівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

31 сесія 7 скликання від 20 листопада 2020 року

Дата: 20.11.2020 12:38
Кількість переглядів: 163

Відомості реєстрації та голосувань депутатів Тупичівської ОТГ

Протокол, тридцять перша сесія сьомого скликання від 20 листопада 2020 року

 

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

 31 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ ТУПИЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20.11.2020 року

 

№ п/п

Заголовок документа

Додатки

01

Про внесення зміни до рішення 22 сесії Тупичівської сільської ради від 23.12.2019 року «Про затвердження бюджету Тупичівської сільської ради на 2020 рік»

1, 2, 3, 4, 5, 6

02

Про внесення зміни до рішення 30 сесії сільської ради 7 скликання від 16.09.2020 року «Про внесення зміни до «Програми благоустрою населених пунктів Тупичівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»»

 

03

Про внесення зміни до «Програми благоустрою населених пунктів Тупичівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням 3 сесії Тупичівської сільської ради 23.01.2018 року

 

04

Про внесення зміни до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Тупичівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

 

05

Про створення юридичної особи публічного права - фінансового відділу Тупичівської сільської ради.

1

06

Про внесення зміни до структури та штатного розпису Тупичівської сільської ради

1

07

Про порушення клопотання щодо безоплатного прийняття майна із спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у комунальну власність Тупичівської сільської ради.

 

08

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в спільну часткову власність гр. Назаренко О.М., Назаренко Г.М., Назаренко Н.І., Назаренко В.Г.

 

09

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у власність (паї) гр. Конадибу В.О.

 

10

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у приватну власність гр. Лавровій Г.Г.

 

11

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність на землях Тупичівської сільської ради Бондаренко С.В.

 

12

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність на землях Тупичівської сільської ради Лавровій Г.Г.

 

13

Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок на землях Тупичівської сільської ради ТОВ «Білорусь»

 

14

Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок на землях Тупичівської сільської ради ТОВ «Білорусь»

 

15

Про надання дозволу на розробку землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у безоплатну приватну власність та надати поділ земельної ділянки на землях Тупичівської сільської ради гр. Лещенко В.О.

Не прийнято

16

Про надання дозволу на розробку землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у безоплатну приватну власність та надати поділ земельної ділянки на землях Тупичівської сільської ради гр. Примаченко Є.В.

Не прийнято

17

Про надання дозволу на розробку землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у безоплатну приватну власність та надати поділ земельної ділянки на землях Тупичівської сільської ради гр. Примаченко Т.В.

Не прийнято

18

Про надання дозволу на розробку землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у безоплатну приватну власність та надати поділ земельної ділянки на землях Тупичівської сільської ради гр. Хоботня С.М.

Не прийнято

19

Про надання дозволу на розробку землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у безоплатну приватну власність та надати поділ земельної ділянки на землях Тупичівської сільської ради гр. Тананайській А.С.

Не прийнято

20

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність з земель Тупичівської сільської ради гр. Мартиненко В.А.

 

21

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність з земель Тупичівської сільської ради гр.Мартиненко Л.П.

 

22

Про припинення права користування земельними ділянками на землях Тупичівської сільської ради

 

23

Про затвердження розпоряджень сільського голови з фінансових питань

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора