В Городнянському районі змінено рівень епідемічної безпеки!

Дата: 25.09.2020 14:57

Згідно Протоколу № 33 позачергового засідання Державної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.09.2020, встановлено з 00:00 години 28 вересня 2020р. «жовтий» рівень епідемічної безпеки поширення СOVID-19  в Городнянському районі.

На території регіону, на якій установлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).