КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ТУПИЧІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ПРОВЕДЕНО

Дата: 17.09.2020 16:00

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тупичівської сільської ради повідомляє.

Згідно протоколу №01 від 17.09.2020р. конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу «Тупичівський ліцей» Городнянського району Чернігівської області прийнято рішення про допущення до участі у конкурсному відборі та складання іспиту вчителя англійської мови КЗ "Тупичівський ліцей" Зубова Костянтина Івановича.

Дата проведення іспиту: 23 вересня 2020 року о 10:00 у приміщенні Тупичівської сільської ради, що знаходиться за адресою Чернігівська обл., Городнянський р-н, с. Тупичів, вул. Чернігівська,75.