Переваги звітності в електронному вигляді оцінили платники Чернігівщини

Дата: 03.09.2020 15:55

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що електронними сервісами податкової служби користуються 90 відсотків платників Чернігівщини.

Особливої актуальності така форма взаємодії набула у період карантинних обмежень. Цього року кількість платників Чернігівщини – користувачів Електронного кабінету - постійно зростає. На даний час 80 відсотків платників регіону звітують в електронному вигляді. Серед юридичних осіб – це 90 відсотків, серед фізичних осіб - підприємців даним сервісом податкової користуються 68 відсотків.

В управлінні податкових сервісів зазначають, що на сьогоднішній день у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області зареєстровано 59 716 платників податків, з яких: 22 781 це юридичні особи та 36 935 фізичні особи - підприємці. Тільки за останні сім місяців поточного року Головним управлінням було зареєстровано та взято на облік 3 787 платників (482 - юридичні особи та 3 305 - фізичні особи – підприємці).

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області