Встигніть подати заяву для списання боргу з ЄСВ

Дата: 28.08.2020 10:49

Фізичні особи - підприємці (крім підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування) та особи, що провадять незалежну професійну діяльність, які не отримували за період з 01.01.2017 по 03.06.2020 р. доходів, мають право на списання суми недоїмки з єдиного соціального внеску, а також штрафів та пені, нараховані на ці суми недоїмки.

Списання заборгованості з ЄСВ передбачене Законом України від 13.05.2020 р. № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» та діє з 03.06.2020 р.

Для цього фізичним особам-підприємцям (крім підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) впродовж 90 календарних днів з дня набрання чинності ЗУ №592.

Детальніше за посиланням: https://ch.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/427415.html

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області