На підтримку армії платники Чернігівщини сплатили понад 220 мільйонів гривень

Дата: 21.08.2020 08:38

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом січня – липня 2020 року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 220 млн грн військового збору. Це на 17 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

У липні поточного року надходження військового збору склали 33 млн грн, що перевищує рівень надходжень у липні  минулого року  на 2,8 млн гривень.

Зазначені суми надходжень військового збору надійшли від 7102 податкових агентів - юридичних осіб в сумі понад 205,4 млн грн та від 13033 фізичних осіб (приватних підприємців та громадян) в сумі 14,4 млн гривень.

Найбільші суми військового збору сплачено платниками Чернігова, Прилук, Ніжина, Козелецького, Чернігівського та Бобровицького районів.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області