У платіжних документах реквізит «Призначення платежу» заповнюйте правильно!

Дата: 24.06.2020 16:10

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків щодо правильності заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжних документів, з метою своєчасного зарахування сплачених сум податків та наповнення бюджетів та фондів соціального страхування.

Заповнювати реквізити необхідно із використанням кодів видів сплати відповідно до наказу Мінфіну від 24.07.2015 №666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.08.2015 за №974/27419 (із змінами).

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області