Від платників Чернігівщини на підтримку української армії надійшло понад 151 мільйон гривень

Дата: 19.06.2020 14:22

Протягом січня – травня 2020 року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 151 млн грн військового збору. Це на 12 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

В травні поточного року надходження військового збору склали 29 млн грн, що майже дорівнює надходження травня минулого року.

Зазначені суми надходжень військового збору надійшли від 7612 податкових агентів - юридичних осіб в сумі понад 141 млн грн та від 10790 фізичних осіб (приватних підприємців та громадян)  в сумі 10 млн гривень.

Найбільші суми військового збору сплачено платниками міст: Чернігова, Прилук, Ніжина, Бобровицького та Ічнянського районів.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області