До уваги депутатів Тупичівської сільської ради

Дата: 10.06.2020 10:05

Повідомлення

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ пункту 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради, розпорядження сільського голови  № 44 від 10.06.2020 року скликається позачергова, 27 сесія сільської ради 7 скликання.

Пленарне засідання 27 сесії сільської ради відбудеться у середу, 17 червня 2020 року о 10 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1.Про затвердження суми співфінансування на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2020 році.

2.Про затвердження строкового трудового договору з керівниками закладів загальної середньої освіти.

3.Про взяття на облік  автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АТАМАН D093S2.

4.Про списання продуктів харчування в яких закінчився термін реалізації

5.Земельні питання.