На Чернігівщині платники податків перерахували на обороноздатність країни близько 122 мільйона гривень військового збору

Дата: 19.05.2020 08:54

За 4 місяці поточного року платники податків Чернігівщини сплатили  до бюджету майже 122 млн грн військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли  на 12,6 млн грн, або на 11,5 відсотка.

Нагадаємо, військовий збір зараховується до державного бюджету. Його платниками є податкові агенти (юридичні особи, самозайняті особи) та фізичні особи, які отримують доходи від осіб, які не є податковими агентами, та іноземні доходи. Нараховані на користь платника протягом звітного податкового періоду доходи оподатковуються за ставкою збору 1,5 відсотка.

Так, в поточному році військовий збір сплатили 7011 юридичних осіб та 10120 самозайнятих та фізичних осіб.

Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання  української армії та встановлення миру в нашій державі!

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області