До уваги депутатів Тупичівської сільської ради

Дата: 08.05.2020 11:15

Повідомлення

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ пункту 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради, розпорядження сільського голови  № 37 від 08.05.2020 року скликається чергова, 26 сесія сільської ради 7 скликання.

Пленарне засідання 26 сесії сільської ради відбудеться у п’ятницю, 22 травня 2020 року о 10 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Тупичівської сільської ради від 23.12.2019 року «Про затвердження бюджету Тупичівської сільської ради на 2020 рік».
  2. Про внесення змін до раніше прийнятих Програм щодо їх фінансування.
  3. Про внесення зміни до складу  адміністративної   комісії при виконавчому комітеті  сільської ради.
  4. Про введення в експлуатацію та прийняття на баланс спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям на території КЗ «Тупичівський ліцей» по вулиці Чернігівська, 40 в с. Тупичів Городнянського району.
  5. Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем для розміщення рекламних засобів на території Тупичівської сільської ради.
  6. Про передачу автомобіля УАЗ -3962-01 в оперативне управління комунальному господарству «Атлант» Тупичівської сільської ради.
  7. Земельні питання.
  8. Різне