До уваги депутатів Тупичівської сільської ради

Дата: 22.01.2020 13:07

Повідомлення

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ пункту 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради, розпорядження сільського голови № 05 від 20.01.2020 року скликається чергова, 23 сесія сільської ради сьомого скликання.

Пленарне засідання 23 сесії сільської ради відбудеться у середу,  29 січня   2020 року о 10 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про затвердження виконання бюджету Тупичівської сільської ради за 2019 рік.
  2. Про затвердження звіту виконання роботи КП «Атлант» Тупичівської сільської ради за 2019 рік.
  3. Про схвалення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту.
  4. Про внесення зміни до штатного розпису Тупичівської сільської ради.
  5. Про затвердження штатних розписів установ підвідомчих Тупичівській сільській раді.
  6. Про затвердження штатного розпису КП «Атлант» Тупичівської сільської ради.
  7. Про виплату премій сільському голові в 2020 році.
  8. Земельні питання.
  9. Різне