Семінар-тренінг «Розвиток малого та середнього бізнесу в об'єднаних територіальних громадах. Основи бізнес-планування»

Дата: 18.10.2019 12:10

До уваги мешканців громади!

23 жовтня о 10-00

в приміщенні сільської ради відбудеться

семінар-тренінг на тему

«Розвиток малого та середнього бізнесу в об’єднаних територіальних громадах. Основи бізнес-планування»

ПРОГРАМА

проведення семінару-тренінгу для мешканців Тупичівської об’єднаної територіальної громади, в т.ч. безробітних осіб, на тему

1

Вступ. Ознайомлення учасників з темою та метою семінару-тренінгу.

2

Підприємництво, як шлях до самореалізації. Роль малого підприємництва в соціально-економічному розвитку ОТГ.

3

Організаційно-правові форми ведення бізнесу (реєстрація бізнесу, юридична відповідальність осіб)

4

Пріоритетні напрямки підприємницької діяльності в ОТГ.

5

Основи бізнес-планування. Можливості залучення додаткових інвестицій. Програми щодо сприяння розвитку підприємництва.

6

Складові успішного бізнесу.

Вправа по відпрацюванню навичок виявлення резервів та додаткових чинників, що сприятимуть веденню підприємницької діяльності

7

Підведення підсумків заходу. Зворотній зв'язок.