Повідомлення про скликання чергової 19 сесії сільської ради сьомого скликання

Дата: 09.09.2019 15:32

Повідомлення

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ пункту 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради, розпорядження сільського голови № 56 від 09.09.2019 року скликається чергова, 19 сесія сільської ради сьомого скликання.

Пленарне засідання 19 сесії сільської ради відбудеться у вівторок,   24 вересня   2019 року о 14 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про внесення зміни в рішення 12 сесії Тупичівської  сільської ради від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік»
  2. Про затвердження Положення про облікову політику апарату сільської ради
  3. Про встановлення ліміту залишку готівки в касі сільської ради.
  4. Про затвердження Положення про порядок службових відряджень працівників виконавчого апарату Тупичівської сільської ради і підпорядкованих установ комунальної власності.
  5. Про створення КЗ «Тупичівська центральна бібліотека» Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області.
  6. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах громади.
  7. Земельні питання.
  8. Різне