Повідомлення про скликання чергової 16 сесії сільської ради сьомого скликання

Дата: 24.05.2019 11:04

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ пункту 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради, розпорядження сільського голови № 37 від 24.05.2019 року скликається чергова, 16 сесія сільської ради сьомого скликання.

Пленарне засідання 16 сесії сільської ради відбудеться у середу,   05 червня   2019 року о 14 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про затвердження виконання бюджету сільської ради за І квартал 2019 року.
  2.  Про внесення зміни в рішення 12 сесії Тупичівської  сільської ради від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік»
  3. Про затвердження проектів на формування інфраструктури, що фінансуються за рахунок субвенції з Державного бюджету.
  4.   Про надання іншої субвенції районному бюджету для виплати допомоги гр. Дорошко Т.Л., родина якої опинилась в складних життєвих обставинах.
  5. Про зміну засновника та перейменування одногрупового дошкільного навчального закладу на базі Бурівської ЗОШ І-ІІ ст. та затвердження Статуту.
  6.  Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу ясла садка Тупичівської сільської ради і затвердження його в новій редакції.
  7.  Про внесення змін до  Статуту закладу позашкільної освіти підліткового клубу «Сучасник» Тупичівської сільської ради і затвердження його в новій редакції.
  8. Земельні питання.
  9. Різне