Пленарне засідання 15 сесії сільської ради

Дата: 01.04.2019 10:58

Повідомлення

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ пункту 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради, розпорядження сільського голови № 26 від 01.04.2019 року скликається чергова, 15 сесія сільської ради сьомого скликання.

Пленарне засідання 15 сесії сільської ради відбудеться у п’ятницю,   10 квітня  2019 року о 14 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про внесення зміни в рішення 12 сесії Тупичівської сільської ради від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік»
  2. Про збільшення фінансування Програми благоустрою населених пунктів Тупичівської сільської ради на 2018-2020 роки.
  3. Про затвердження Паспорта Тупичівської об’єднаної територіальної громади.
  4. Про внесення зміни до структури та штатного розпису Тупичівської сільської ради.
  5. Про внесення зміни до штатного розпису КП «Атлант» Тупичівської сільської ради.
  6. Про затвердження  офіційного Веб-сайту Тупичівської  сільської об’єднаної територіальної громади (Тупичівської сільської ради) та затвердження Положення про офіційний Веб-сайт Тупичівської сільської ради.
  7. Земельні питання.
  8. Різне