Місячник з благоустрою та озеленення

Дата: 25.03.2019 09:15

про проведення місячника з благоустрою та озеленення

Згідно рішення виконавчого комітету за № 19 від 20.03.2019 року з 25 березня 2019 року по 25 квітня 2019 року на території сільської ради оголошено проведення місячника з благоустрою та озеленення території.

Керівники  підприємств, установ, організацій, власники господарств незалежно від форм власності несуть персональну відповідальність за дотримання  належного санітарного стану та благоустрою  на власних, прилеглих і закріплених територіях.

В разі невиконання рішення виконкому дільничний інспектор разом з працівниками сільської ради складатиме протоколи про адміністративні порушення в частині недотримання правил благоустрою та направляти на розгляд адміністративної комісії при виконкомі сільської ради.

Виконком