Паспорти бюджетних програм

Дата: 07.02.2019 16:27

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік

1. Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради ( у разі її створення), міської, селищної, сільської рад.
  2. Надання дошкільної освіти.
  3. Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою - дитячим садком, інтернатом при школі, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами.
  4. Утримання клубів для підлітків за місцем проживання.
  5. Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення.
  6. Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів.
  7. Фінансова підтримка регіональних всеукраїнських організацій фізкультурно - спортивної спрямованості для проведення навчально - тренувальної та спортивної роботи.
  8. Організація благоустрою населених пунктів.
  9. Виконання заходів за рахунок цільових фондів утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування.
  10. Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха.
  11. Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони.
  12. Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров‘я за рахунок коштів медичної субвенції.
  13. Інші субвенції з місцевого бюджету.