До відома фізичних осіб-підприємців

Дата: 30.10.2018 14:44

У яких випадках фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку застосовують РРО

Фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку другої - четвертої груп, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані у разі:

• перевищення в календарному році незалежно від обраного виду діяльності обсягу доходу понад 1000000 гривень,
  • здійснення реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, незалежно від групи єдиного податку та обсягу річного доходу,
  • здійснення роздрібної торгівлі підакцизних товарів, у тому числі пивом у пляшках і бляшанках,

проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.

З більш розширеною інформацією з цього питання можна ознайомитись у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (категорія питання 109).

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області