A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тупичівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Щорічні загальні збори громадян Тупичівської ОТГ (с.Тупичів та с.Тополівка)

Дата: 05.04.2018 14:17
Кількість переглядів: 608

Загальні збори громадян за місцем проживання (сход) с.Тупичів та с.Тополівка розпочалися об 11 годині 04 квітня 2018 року  в приміщенні сільської ради.

 

Із звітом про проведену сільською радою в 2017 році роботу виступила сільський голова Шовкова Лариса Миколаївна.

В своєму виступі вона акцентувала увагу на нагальних проблемах громади та безпосередньо с.Тупичів і окреслила  плани та напрямки роботи на 2018 рік.

 

 

Також перед присутніми виступили керівники підвідомчих організацій: директор Тупичівського підліткового клубу «Сучасник» Рись Валентина Михайлівна, директор Тупичівського ясла-садка Гомоля Наталія Федорівна, директор Тупичівської школи Курганова Тетяна Петрівна, завідуючий сільською лікарською амбулаторією Андрієв Олег Олександрович, дільничний  інспектор Грицюк Григорій Сергійович, які розповіли присутнім про проведену в їх закладах роботу в 2017 році, про свої досягнення,  проблеми та шляхи їх вирішення.

Учасники зборів розглянули питання щодо затвердження суми самооподаткування на 2018 рік, та  встановили  суми  збору податків на 2018 рік, що сплачуються на  засадах  добровільного самооподаткування.

Виступали жителі громади, яких турбували наступні питання:

  • вуличне освітлення;
  • утримання пожежно-сторожової охорони;
  • благоустрій населенихпунктів та сільських кладовищ;
  • ремонт та утримання доріг;
  • проведення медичної реформи на селі, тощо.

В роботі загальних зборів взяли участь  депутат Чернігівської обласної ради Якуб Іван Миколайович та депутат районної ради, директор СТОВ «Тупичівське» Авдєйко Володимир Тимофійович.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора