A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тупичівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Відкритий чемпіонат села Тупичів з шашок-64 серед юнаків і дівчат

Дата: 31.03.2018 18:42
Кількість переглядів: 526

31 березня у підлітковому клубі «Сучасник» відбувся Відкритий  чемпіонат  села Тупичів з шашок-64 серед юнаків і дівчат.

 

18 учасників з Тупичева, Великого Листвену, Куликівки, Чернігова стали учасниками справжнього свята шашок. Організаторами чемпіонату виступили керівник шашкового гуртка Зуб Михайло Володимирович та Сергій Володимирович Мартиненко, президент шашкової  федерації області.

 

Боротьба за нагороди була напруженою і безкомпромісною. Перше місце серед юнаків  посів Кучма Максим (м.Чернігів), друге – Богдан Олійник (с.Тупичів), третє – розділили  Мороз Артем (с.Тупичів) і Стукало Тимофій ( м.Чернігів).

Дівчата зіграли з таким результатом: Анастасія Родинченко – І місце, ІІ – Волкова Анастасія (с.Великий Листвен), ІІІ – юна призерка Віка Олійник (с.Тупичів).

Радували результатами  наймолодші любителі шашок і шахів Курочкіна Софійка, учениця першого класу, та другокласник Дмитрик Аніщенко, вони отримали заохочувальні призи.

Спортивний турнір закінчився чаюванням у дружнім колі,  де не було переможців і переможених, а були однодумці, яких об’єднала спільна справа і любов до шашок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора