Поздоровлення з ювілеєм

Дата: 22.03.2018 09:27

Найстарша жителька села Великий Листвен,  мати-героїня Ковальчук Мотрона Михайлівна зустріла свій дев’яносто п’ятий день народження 21 березня 2018 року.

З квітами та подарунками ювілярку привітали працівники місцевого самоврядування та представник місцевого фермерського господарства «Соната».

Теплі привітання, піднесений настрій, слова вдячності панували в затишній, гарно вбраній оселі матері 5 дітей, бабусі 12 онуків та прабабусі 22 правнуків - Мотрони Михайлівни.

На фото: Акрент І.В. – депутат Тупичівської громади (с. В.Листвен), Семененко В.М. – представник ФГ «Соната», Ковальчук М.М. – ювілярка, Гула А.В. – директор будинку культури, Лобода О.М. – заступник Тупичівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.