До уваги держслужбовців

До уваги держсдужбовців: у 2020 році у декларацію необхідно вносити унікальний номер запису в ЄДДР!

12:17 24.01.2020

Готуємося до ЗНО

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області нагадує, що у відповідності до інформації Українського центру оцінювання  якості освіти встановлені наступні терміни реєстрації для участі в ЗНО, а саме:

13:13 11.01.2020

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

11:54 11.01.2020

Запрошуємо на роботу електрика

Тупичівська ОТГ запрошує на постійну роботу електрика (ІІІ група допуску) для обслуговування вуличного освітлення та установ сільської ради.

09:26 04.11.2019